En tidlös poloklänning. Sidoslitsar och fyra ton-i-ton knappar. Förstärkt nackband och en lätt avtagbar nacketikett för enkel ommärkning.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 336,00 | 325,00 | 315,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
| Modell | Dam |
| Material | 100% bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen |
| Textilvikt | 200 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.321 kg |
| Nettovikt | 0.292 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.9 kg |
| Bruttovolym | 0.0013 m³ |
| Nettovolym | 0.00104 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.2821 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.9 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 70 st |
| Lagersaldo | 256 st |
| Lagersaldo | 295 st |
| Lagersaldo | 188 st |
| Lagersaldo | 103 st |
| Lagersaldo | 24 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 675,00 kr
Från 491,00 kr
Från 415,00 kr
Från 152,00 kr
Från 403,00 kr
Från 240,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |