Skruvmejselset med olika storlekar på bits.
Vit
| Storlek | 16,5 x 6,2 x 1,7 cm |
| Material | Metall, Plast |
| Tryckyta | Tampo: 5 x 3 cm, UV Digital tryck: 8 x 4 cm |
| Vikt | 0.200 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6109 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 208,00 kr
Från 97,00 kr
Från 152,00 kr
Från 130,00 kr
Från 113,00 kr
Från 55,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |