Hopfällbar linjal i björkträ med centimeterindikation och 2 meters längd. Består av 10 segment med stålgångjärn för hållbarhet och stabilitet, inklusive ett hörnlås för säker användning. Levereras i ett pappersfodral.
Brun (11)
| Material | Metall, Björkträ |
| Höjd | 3,5 cm |
| Bredd | 1,6 cm |
| Längd | 23,5 cm |
| Storlek | 1,6 cmx3,5 cmx23,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 100/11.1 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/100 |
| Kartongstorlek | 24,5 cmx38,5 cmx18,9 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI135040911 | 8975 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,90 kr
Från 26,65 kr
Från 30,10 kr
Från 43,00 kr
Från 20,15 kr
Från 34,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |