Multiverktyg i rostfritt stål med insexnycklar H3/H4/H5/H6, T25, Phillips PH2, platt skruvmejsel och integrerad linjal. Kompakt och mångsidig.
Svart
| Storlek | 8,8 x 2,6 x 1,1 cm |
| Material | Rostfritt stål, Plast |
| Tryckyta | 3 x 15 cm |
| Vikt | 0.100 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3986 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 38,20 kr
Från 48,50 kr
Från 18,25 kr
Från 13,20 kr
Från 28,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |