Vinklingsbar skruvmejselsats med ABS-handtag och 12 bits, inklusive Phillips, platt huvud, hex och torx.
Grå
| Förpackningsmått | 0.340 x 0.180 x 0.205 M |
| Längd | 16.7 cm |
| Bredd | 3.3 cm |
| Grossvikt | 0.188 kg |
| Nettovikt | 0.163 kg |
| Volym | 0.013 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941093379 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 17 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 38,20 kr
Från 48,50 kr
Från 18,25 kr
Från 13,20 kr
Från 28,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |