14-i-1 multiverktygshammare i rostfritt stål. Med spikavdragare, insexnyckel, tandad kniv, stålfil, olika skruvmejslar, vanlig tång, spetsig tång, flasköppnare, kniv, avbitartång.
Svart
| Förpackningsmått | 0.340 x 0.180 x 0.170 M |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 7.5 cm |
| Höjd | 2.5 cm |
| Grossvikt | 0.475 kg |
| Nettovikt | 0.45 kg |
| Volym | 0.010 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941083929 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 10 |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1280 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 38,20 kr
Från 48,50 kr
Från 18,25 kr
Från 13,20 kr
Från 28,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |