Fickkniv av bambu i 9 delar, med nyckelring.
Bambu (823)
| Material | Metall, Bambu |
| Höjd | 1,8 cm |
| Bredd | 2,5 cm |
| Längd | 9 cm |
| Storlek | 2,5 cmx1,8 cmx9 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 83/11.3 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 12/120 |
| Kartongstorlek | 16 cmx22 cmx33,1 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Lead, PCP |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI674829823 | 12143 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 38,20 kr
Från 48,50 kr
Från 18,25 kr
Från 13,20 kr
Från 28,35 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |