Rullmåttband på 5 meter med stöttåligt gummihölje och AutoStop-funktion. Inkluderar silvermetallklämma på baksidan och handledsrem.
Svart
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.186 x 0.192 M |
| Längd | 7.4 cm |
| Bredd | 7.2 cm |
| Höjd | 3.6 cm |
| Grossvikt | 0.22 kg |
| Nettovikt | 0.195 kg |
| Volym | 0.015 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941057166 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 6737 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,25 kr
Från 34,10 kr
Från 8,64 kr
Från 8,16 kr
Från 30,10 kr
Från 20,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |