Brytbladskniv i plast med säkerhetsmekanism.
Vit (02)
| Material | Kartong, papper, HDPE |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 3 cm |
| Längd | 15,5 cm |
| Storlek | 3 cmx1 cmx15,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 28/11.6 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 120/480 |
| Kartongstorlek | 26 cmx33,5 cmx35,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI529502 | 25111 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,92 kr
Från 49,00 kr
Från 23,55 kr
Från 15,85 kr
Från 6,72 kr
Från 78,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |