Håll dig förberedd med denna 300-lumen LED-ficklampa, som har ett 10 W starkt ljus med flera lägen (hög, låg, blinkande och av). Den drivs av ett uppladdningsbart batteri på 1200 mAh och har 2.5 timmars drifttid och USB-C-laddning. Kompakt, tålig och perfekt för vardagsbruk. Inklusive en 30 cm USB-C till USB-C-kabel.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 152,00 | 148,00 | 145,00 | 142,00 | 131,00 | 122,00 | 116,00 | 114,00 | 113,00 | 111,00 |
Vit
| Material | Silicone, PC, Aluminium |
| Längd | 131mm |
| Diameter | 33mm |
| Vikt | 99g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93319.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 435mm x 275mm x 320mm |
| Effekt | 1200 |
| Input | 5V |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93319-N0001 | 2370 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 48,50 kr
Från 48,00 kr
Från 49,70 kr
Från 81,50 kr
Från 92,50 kr
Från 28,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |