COB-ficklampa i ABS med armband.
Svart (01)
| Material | ABS, Silikon, Järn, Nylon |
| Höjd | 3,2 cm |
| Bredd | 3,2 cm |
| Längd | 9,7 cm |
| Storlek | 3,2 cmx3,2 cmx9,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 33.6/11.86 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 25 cmx34,5 cmx38 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | IEC 62471, EMC, RoHS, Battery 2006/66/EC, 2013/2/EU, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI70930201 | 2749 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 48,50 kr
Från 48,00 kr
Från 49,70 kr
Från 81,50 kr
Från 92,50 kr
Från 28,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |