Vildblomsfrön av återvunnet papper i A4-format (80 gr/m²). Tillverkad i EU. FSC®-certified | FSC MIX, P2, FSC-C213206
Vit
| Förpackningsmått | 0.300 x 0.230 x 0.160 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 29.7 cm |
| Grossvikt | 0.006 kg |
| Nettovikt | 0.005 kg |
| Volym | 0.011 M3 |
| Material | Återvunnet Papper |
| EAN | 8719941065888 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 13186 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,84 kr
Från 4,80 kr
Från 7,20 kr
Från 13,80 kr
Från 13,80 kr
Från 88,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |