Solfjäder i trä tillverkad av FSC®-certifierat Schima Superba-trä och polyester med 34 ribbor. Elegant design.
Svart
| Förpackningsmått | 0.490 x 0.270 x 0.220 M |
| Längd | 23 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Grossvikt | 0.08 kg |
| Nettovikt | 0.07 kg |
| Volym | 0.029 M3 |
| Material | Wood+Polyester |
| EAN | 8719941093706 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9218 |
| 20260612 | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 22,35 kr
Från 145,00 kr
Från 59,50 kr
Från 145,00 kr
Från 14,90 kr
Från 21,15 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |