Solglasögon med bambuskalmar, UV 400 , filterkategori 3. CE-märkta.
Beige
| Storlek | 14,5 x 16 x 4,7 cm |
| Material | Bambu, Plast |
| Tryckyta | 3,5 x 1 cm |
| Vikt | 0.047 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 300 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 12144 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 46,10 kr
Från 17,05 kr
Från 9,12 kr
Från 64,50 kr
Från 15,85 kr
Från 7,68 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |