Flugsmällare i plast.
Svart
| Storlek | 12 x 0,6 x 40 cm |
| Material | Plast |
| Tryckyta | 4 x 4 cm |
| Vikt | 0.019 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6404 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 366,00 kr
Från 13,70 kr
Från 125,00 kr
Från 23,80 kr
Från 25,00 kr
Från 38,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |