Bygg din nestlåda själv. Denna låda i sju delar kan enkelt monteras själv utan verktyg. Tillverkad i MDF och kommer i en presentförpackning
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 50,50 | 49,40 | 48,80 | 47,80 | 47,00 | 46,40 | 45,60 | 44,80 | 44,40 | 43,60 |
Brun
| Material | MDF wood |
| Bredd | 121mm |
| Längd | 142mm |
| Höjd | 175mm |
| Vikt | 265g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 615mm x 360mm x 185mm |
| GPSR-Information | On the giftbox |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94550-N0093 | 1176 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 366,00 kr
Från 13,70 kr
Från 125,00 kr
Från 23,80 kr
Från 25,00 kr
Från 38,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |