Spargris i återvunnen PS-plast . Transparent version med återvunnen logotyp på baksidan.
Röd (08)
| Material | Återvunnen plast |
| Höjd | 7,1 cm |
| Bredd | 6,8 cm |
| Längd | 9,5 cm |
| Storlek | 6,8 cmx7,1 cmx9,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 34.5/5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 10/100 |
| Kartongstorlek | 37,5 cmx43 cmx41 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134950008 | 19797 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 24,25 kr
Från 35,30 kr
Från 22,85 kr
Från 21,80 kr
Från 36,00 kr
Från 22,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |