Set i kartong för färgläggning med 12 färgpennor, block med blanka sidor samt 12 sidor med motiv.
Multicolor (09)
| Material | trä, Kraftpapper |
| Höjd | 1,5 cm |
| Bredd | 10,8 cm |
| Längd | 9,5 cm |
| Storlek | 10,8 cmx1,5 cmx9,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 79/7.3 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 24 cmx53 cmx15,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, PCP, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI48079809 | 0 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,20 kr
Från 10,10 kr
Från 77,50 kr
Från 40,60 kr
Från 15,60 kr
Från 59,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |