Klasiskt Svenskt kastspel som snabbt har blivit känt över hela världen. Med detta roliga spel kommer du att ha en lång tid av underhållning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 293,00 | 287,00 | 281,00 | 275,00 | 254,00 | 237,00 | 225,00 | 221,00 | 217,00 | 214,00 |
Brun
| Material | Pinewood |
| Bredd | 350mm |
| Längd | 120mm |
| Höjd | 350mm |
| Vikt | 1812g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90777.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 400mm x 400mm x 300mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90777-N0093 | 233 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 10,35 kr
Från 33,40 kr
Från 8,88 kr
Från 18,00 kr
Från 27,40 kr
Från 23,05 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |