Nallebjörn av polyester klädd som läkare med vit T-shirt med tryck. Broderade ögon, näsa och mun.
Vit
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.380 x 0.470 M |
| Längd | 13 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Grossvikt | 0.06 kg |
| Nettovikt | 0.05 kg |
| Volym | 0.071 M3 |
| Material | Plush |
| EAN | 8719941092242 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 150 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2104 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 62,00 kr
Från 36,00 kr
Från 63,00 kr
Från 105,00 kr
Från 65,50 kr
Från 139,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |