Gosedjur, elefant med broderade ögon, snabel och mun. Med etikett för logomärkning. För övrig märkning så hänvisar vi till T-shirt GI5013.
Grå (03)
| Material | Polyester, Polypropylen |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Längd | 15 cm |
| Storlek | 12 cmx20 cmx15 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 98/5.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx62 cmx40 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Washing/Cleansing 2009/48/EC, UKCA, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI74796203 | 6107 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 62,00 kr
Från 63,00 kr
Från 105,00 kr
Från 36,00 kr
Från 65,50 kr
Från 139,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |