Flaska i borosilikatglas med silikonpåse och PP-lock med handtag. Volym: 600 ml
Svart
| Förpackningsmått | 0.495 x 0.400 x 0.235 M |
| Längd | 8.5 cm |
| Bredd | 20.5 cm |
| Grossvikt | 0.405 kg |
| Nettovikt | 0.4 kg |
| Volym | 0.047 M3 |
| Material | Glas |
| EAN | 8719941094567 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4563 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 29,55 kr
Från 69,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |