2 i 1-flaska i Tritan och dubbelväggig muggdel i återvunnet rostfritt stål (90 % återvunnet och 10 % rostfritt stål). 2 lock i PP-material. Volym totalt 610 ml, endast dricksglas 350 ml.
Svart
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.400 x 0.335 M |
| Längd | 7.2 cm |
| Bredd | 28.5 cm |
| Grossvikt | 0.472 kg |
| Nettovikt | 0.432 kg |
| Volym | 0.054 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941090491 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4850 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 29,55 kr
Från 69,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |