Flaska med dubbelvägg, pulverlackerad i rostfritt stål med PP-lock (2-i-1 sugrörlock) och med PU-bärband. Läcker inte. Volym: 700 ml.
Svart
| Förpackningsmått | 0.480 x 0.290 x 0.245 M |
| Bredd | 8 cm |
| Höjd | 21.5 cm |
| Grossvikt | 0.469 kg |
| Nettovikt | 0.427 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941066908 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 15 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 29,55 kr
Från 69,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |