Termos flaska i rostfritt stål med dubbelvägg. Den har en LED-touch screen termometer inbyggd i locket. 1st utbytbart CR 2032-batteri, ingår. Läcksäker. Kapacitet: 500 ml.
Svart
| Förpackningsmått | 0.790 x 0.390 x 0.280 M |
| Bredd | 6.5 cm |
| Höjd | 25.5 cm |
| Grossvikt | 0.3 kg |
| Nettovikt | 0.272 kg |
| Volym | 0.086 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941064690 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1708 |
| 20260529 | 3000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 29,55 kr
Från 69,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |