Glasflaska med dubbelvägg i hållbart borosilikatglas och bambu lock med hängare och tesil. Med dubbelvägg skapas en isolerande mellanskikt som gör att varma som kalla drycker håller sig längre. Volym: 400 ml.
Transparent
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.320 x 0.270 M |
| Bredd | 6.5 cm |
| Höjd | 23.5 cm |
| Grossvikt | 0.6 kg |
| Nettovikt | 0.539 kg |
| Volym | 0.035 M3 |
| Material | Glas hög Borosilikat |
| EAN | 8719941065246 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4889 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 29,55 kr
Från 69,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |