Sportflaska med enkelvägg och ergonomisk utformning. Flaskan är tillverkad i det hållbara och BPA-fria materialet Tritan. Uppfällbart och spillsäkert lock med drickpip. Volymkapacitet 650 ml. Mixa och matcha färger för att skapa den perfekta flaskan. Tillverkad i Europa. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. EN12875-1-kompatibel och diskmaskinssäker.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 84,00 | 70,00 | 68,00 | 66,00 |
Heather charcoal, vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Eastman Tritan? |
| Diameter | 8.9g |
| Storlek | 21,8 x Ø 8,9 cmcm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 6.3kg |
| Vikt | 5.98kg |
| Förpackning | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159564317 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 69,00 kr
Från 29,55 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |