Dricksflaska i Tritan? som är BPA-fri. Läcksäker. Kapacitet: 1000 ml. Inte lämplig för kolsyrade drycker.
Transparent
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.400 x 0.570 M |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 27.5 cm |
| Grossvikt | 0.14 kg |
| Nettovikt | 0.121 kg |
| Volym | 0.091 M3 |
| Material | Tritan |
| EAN | 8719941060470 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2122 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 29,55 kr
Från 69,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |