Vattenflaska i rostfritt stål. Den 100 % läckagesäkra flaskan kommer levererad i en presentförpackning. Flaskans utsida är behandlad med en pulverlackering för en mer premium yta. Lämplig för kalla drycker, dock ej kolsyrade.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 | 86,00 | 84,00 | 78,00 | 72,50 | 69,00 | 67,50 | 66,50 | 65,50 |
Vit
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 244mm |
| Diameter | 72mm |
| Vikt | 250g |
| Volym | 750cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98895.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 395mm x 395mm x 308mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | On the gift box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98895-N0001 | 2761 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 16,40 kr
Från 29,55 kr
Från 69,00 kr
Från 18,00 kr
Från 15,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |