Enväggig sportflaska med utdragbart skruvlock. Denna klämbara flaska är tillverkad av flexibel MDPE-plast och är perfekt för sportmiljöer. Volymkapacitet 750 ml. Kontakta oss för ytterligare färgkombinationer. Tillverkad i Storbritannien. BPA-fri. EN12875-1-kompatibel och diskmaskinssäker.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 46,00 | 35,00 | 29,00 | 28,00 |
Gul, vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | MDPE plast, PP plast |
| Diameter | 7.35g |
| Storlek | 23,2 x Ø 7,35 cmcm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 4.3kg |
| Vikt | 4.08kg |
| Förpackning | 58x41x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159545521 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,45 kr
Från 29,55 kr
Från 18,00 kr
Från 16,40 kr
Från 15,30 kr
Från 18,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |