Strandväska i 280 gr/m² bomullscanvas i sidorna och botten i jute samt stägning med dragkedja. Rephandtag som fästs i 10st små jute öglor.
Beige
| Förpackningsmått | 0.510 x 0.460 x 0.380 M |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 17.5 cm |
| Höjd | 34 cm |
| Grossvikt | 0.36 kg |
| Nettovikt | 0.35 kg |
| Volym | 0.089 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941092273 |
| Ursprungsland | IN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4681 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,80 kr
Från 98,50 kr
Från 170,00 kr
Från 43,85 kr
Från 11,80 kr
Från 102,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |