Gympapåse tillverkad av bomull och kork.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 49,40 | 48,60 | 47,60 | 46,60 | 42,80 | 40,00 | 38,00 | 37,20 | 36,80 | 36,00 |
Beige
| Material | Cotton, Cork |
| Längd | 380mm |
| Höjd | 410mm |
| Vikt | 55g |
| Volym | 4500cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95269.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 460mm x 270mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95269-N0054 | 1830 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 248,00 kr
Från 330,00 kr
Från 193,00 kr
Från 230,00 kr
Från 563,00 kr
Från 442,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |