15-tums laptopryggsäck med rulltopp stägning tillverkad av 600D RPET-polyester med 210D RPET-vadderat foder. Frontficka med dragkedja, elastisk sidoficka och justerbara axelremmar.
Svart
| Förpackningsmått | 0.440 x 0.500 x 0.520 M |
| Längd | 31 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Grossvikt | 0.24 kg |
| Nettovikt | 0.23 kg |
| Volym | 0.114 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941096288 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| 20260423 | 4774 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 209,00 kr
Från 55,00 kr
Från 259,00 kr
Från 64,00 kr
Från 300,00 kr
Från 141,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |