15'' rulltopp dataryggsäck i PU-belagd 600D RPET polyester och RPET polyesterfoder. Meshed vadderad rygg med ficka med dragkedja och vagnsrem. Vadderad axelrem med mesh på insidan.
Svart
| Förpackningsmått | 0.600 x 0.450 x 0.450 M |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 57 cm |
| Grossvikt | 0.56 kg |
| Nettovikt | 0.55 kg |
| Volym | 0.122 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941096592 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1156 |
| 20260423 | 2566 |
| 20260429 | 2000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 259,00 kr
Från 55,00 kr
Från 49,95 kr
Från 241,00 kr
Från 170,00 kr
Från 64,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |