Den här lilla väskan är perfekt för telefon, nycklar, plånbok och tillbehör. Den snygga paracord-remmen ger en modern touch och gör den lätt att bära. Med den medföljande telefonfliken kan den också omvandlas till ett nyckelband för telefonen för extra bekvämlighet.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 128,00 | 125,00 | 122,00 | 120,00 | 111,00 | 103,00 | 98,00 | 96,00 | 94,50 | 93,00 |
Svart
| Material | 70% R-PET |
| Bredd | 160mm |
| Längd | 220mm |
| Höjd | 5mm |
| Vikt | 95g |
| Volym | 0.28cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 320mm x 260mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95321-N0002 | 1930 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 32,90 kr
Från 52,00 kr
Från 118,00 kr
Från 66,00 kr
Från 101,00 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |