Organizer-påse för elektronik i 600D RPET-polyester med PU-beläggning.
Svart
| Förpackningsmått | 0.450 x 0.400 x 0.290 M |
| Längd | 11 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Grossvikt | 0.12 kg |
| Nettovikt | 0.11 kg |
| Volym | 0.052 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941089402 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1048 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 32,90 kr
Från 66,00 kr
Från 101,00 kr
Från 118,00 kr
Från 35,80 kr
Från 49,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |