Rymlig kylväska. Tack vare den snygga designen kan den packas effektivt. En perfekt väska för picknick, semester eller en dag på stranden. Det lite blanka materialet i kombination med de extra breda handtagen ger dessa väskor ett modernt utseende.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 80,00 | 78,50 | 76,50 | 75,00 | 69,50 | 64,50 | 61,50 | 60,50 | 59,50 | 58,50 |
Blå
| Material | Polyester |
| Bredd | 200mm |
| Längd | 280mm |
| Höjd | 210mm |
| Vikt | 115g |
| Volym | 11000cm³ |
| Ursprungsland | India |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95230.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 445mm x 350mm x 430mm |
| GPSR-Information | In the seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95230-N0011 | 782 st |
| Inkommande lager 2026-10-15T00:00:00+02:00 | 3000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 58,50 kr
Från 323,00 kr
Från 196,00 kr
Från 138,00 kr
Från 257,00 kr
Från 75,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |