2-färgad kylväska i 600D RPET och PEVA fodrad. 2 fack, en frontficka och justerbar axelband.
Svart
| Förpackningsmått | 0.485 x 0.350 x 0.465 M |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Grossvikt | 0.342 kg |
| Nettovikt | 0.304 kg |
| Volym | 0.079 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941051881 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 20004 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 58,50 kr
Från 323,00 kr
Från 196,00 kr
Från 138,00 kr
Från 257,00 kr
Från 75,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |