Lunchbag i form av kylväska av kraftpapper med aluminiumfolie på insidan.
Brun (11)
| Material | papper, Aluminiumfolie |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Längd | 23 cm |
| Storlek | 15 cmx15 cmx23 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 48/3.5 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 32 cmx46 cmx38,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, PCP, LFGB |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI934111 | 1426 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 58,50 kr
Från 323,00 kr
Från 196,00 kr
Från 138,00 kr
Från 257,00 kr
Från 75,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |