Gymnastikpåse i 420D RPET-polyester med vertikal sidoficka med dragkedja och foder i RPET 210D. Med slitstarka snören på båda sidor. Volym 4,5 l, maxbelastning 5 kg.
Vinröd
| Förpackningsmått | 0.390 x 0.450 x 0.360 M |
| Längd | 34 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Grossvikt | 0.07 kg |
| Nettovikt | 0.06 kg |
| Volym | 0.063 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941094888 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3908 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 8,16 kr
Från 56,50 kr
Från 10,10 kr
Från 9,60 kr
Från 38,90 kr
Från 6,24 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |