Ryggsäck av rPET med laptopfack, sidficka, främre fack med dragkedja, axelband, rullbar eller vikbar stängning med kardborrefäste.
Khaki
| Storlek | 30 x 14 x 50 cm |
| Material | Plast (rPET) |
| Tryckyta | 10 x 15 cm |
| Vikt | 0.418 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1561 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 209,00 kr
Från 55,00 kr
Från 49,95 kr
Från 170,00 kr
Från 241,00 kr
Från 64,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |