RPET filtväska med dragkedja för bärbar dator 15 tum med dragkedja i huvudfack och innerficka.
Svart
| Förpackningsmått | 0.600 x 0.400 x 0.550 M |
| Längd | 38 cm |
| Bredd | 6.5 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Grossvikt | 0.15 kg |
| Nettovikt | 0.13 kg |
| Volym | 0.132 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941061705 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3689 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 209,00 kr
Från 49,95 kr
Från 241,00 kr
Från 170,00 kr
Från 64,00 kr
Från 138,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |