USB-minne i aluminium format som en nyckel. Levereras standard i vit ask.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 86,50 | 82,50 | 81,00 | 80,00 | 79,00 | 78,00 | 76,50 | 75,50 |
Svart
| Material | Aluminium |
| Bredd | 24mm |
| Längd | 57mm |
| Höjd | 3mm |
| Vikt | 15g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT26903.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 410mm x 320mm x 110mm |
| GPSR-Information | On the giftbox |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 26903-N0002 | 50 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 66,50 kr
Från 39,95 kr
Från 43,65 kr
Från 102,00 kr
Från 53,50 kr
Från 38,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |