USB i metall, kapacitet 4 GB.
Grå
| Storlek | 4,5 x 1,7 x 0,4 cm |
| Material | Metall |
| Tryckyta | 0,8 x 2 cm |
| Vikt | 0.180 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2492 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 83,00 kr
Från 102,00 kr
Från 83,00 kr
Från 50,00 kr
Från 36,00 kr
Från 56,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |