Vakuumisolerad dricksflaska med dubbelvägg. Den 100 % läckagesäkra flaskan kommer levererad i en presentförpackning. Flaskan håller drycken i rätt temperatur längre, tack vare vakuumet mellan väggarna. Drycken kommer att hålla sig varm upp till 12 timmar och/eller kall upp till 24 timmar. Flaskans utsida är behandlad med en pulverlackering för en mer premium yta.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 120,00 | 118,00 | 115,00 | 113,00 | 104,00 | 97,00 | 92,00 | 90,50 | 89,00 | 87,50 |
Vit
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 268mm |
| Diameter | 72mm |
| Vikt | 340g |
| Volym | 650cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98893.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 395mm x 395mm x 310mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | On the gift box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98893-N0001 | 8408 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 73,50 kr
Från 85,50 kr
Från 106,00 kr
Från 138,00 kr
Från 127,00 kr
Från 98,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |