Vakuumisolerad flaska med dubbelvägg från designserien 'Flow'. Muggen med fliplock är 100% läckagefri och lätt att bära. Inre och yttre väggen är gjorda av rostfritt stål och håller hög kvalitet. Detta håller drycken vid önskad temperatur längre. Handtaget gör det lättare att dricka eller bära.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 131,00 | 128,00 | 126,00 | 118,00 | 113,00 | 108,00 | 104,00 | 97,00 | 95,00 | 93,50 |
Vit
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 200mm |
| Diameter | 70mm |
| Vikt | 270g |
| Volym | 400cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98718.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | On the gift box |
| Övrig information | Size including handle: 10,6*7*20cm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98718-N0001 | 1876 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 73,50 kr
Från 85,50 kr
Från 106,00 kr
Från 127,00 kr
Från 138,00 kr
Från 98,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |