Vakuumisolerad dubbelväggad termos i rostfritt stål och bambu, volym 500 ml.
Beige
| Storlek | ø 6,9 x 25,6 cm |
| Material | Rostfritt stål, Bambu, Silikon, Plast |
| Tryckyta | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 18 x 15 cm |
| Vikt | 0.446 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 416 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 73,50 kr
Från 85,50 kr
Från 127,00 kr
Från 138,00 kr
Från 106,00 kr
Från 98,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |