Vakuumisolerad dubbelväggad flaska i rostfritt stål, droppsäker, volym 500 ml. Lämpad för kolysyrat vatten.
Svart
| Storlek | ø 7 x 24,7 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tryckyta | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 20 x 10 cm |
| Vikt | 0.350 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 364 |
| Inkommande v.35, 2026 | 4000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 73,50 kr
Från 85,50 kr
Från 138,00 kr
Från 127,00 kr
Från 106,00 kr
Från 98,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |