Kompakt världsadapter som passar i över 150 länder (EU, USA, Storbritannien, Australien). Utrustad med 1x USB-C, 1x USB-A och ett universellt vägguttag för att ladda flera enheter samtidigt. Passar för 100?250 V, max. 10 A (2500 W). Perfekt för att säkert ladda dina enheter var du än reser.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 689,00 | 675,00 | 661,00 | 647,00 | 598,00 | 556,00 | 529,00 | 520,00 | 511,00 | 503,00 |
Vit
| Material | PC |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 60mm |
| Höjd | 50mm |
| Vikt | 135g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91193.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 405mm x 310mm x 160mm |
| GPSR-Information | Bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91193-N0001 | 259 st |
| Inkommande lager 2026-05-08T00:00:00+02:00 | 1000 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 337,00 kr
Från 166,00 kr
Från 537,00 kr
Från 345,00 kr
Från 499,00 kr
Från 248,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |