Sminkväska i manchester med ett huvudfack och säker dragkedja.
Grå (03)
| Material | Polyester 210D, Nylon, Zinklegering |
| Höjd | 10 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Längd | 19 cm |
| Storlek | 15 cmx10 cmx19 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 32/12.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 34 cmx41 cmx45 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134953903 | 14700 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 29,55 kr
Från 19,20 kr
Från 56,50 kr
Från 18,00 kr
Från 102,00 kr
Från 19,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |